Trwa realizacja pierwszych projektów grantowych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z projektami jakie realizują nasi Beneficjenci !!!

"Rodzina to drużyna! Działajmy razem!"

To projekt realizowany przez Stowarzyszenie Twórczej Resocjalizacji „PO-MOST” - naszego Beneficjenta

Projekt jest skierowany do rodziców, którzy chcą rozwinąć i wzmocnić swoje kompetencje rodzicielskie, wzmocnić samodzielność rodzin w realizacji funkcji opiekuńczo - wychowawczych poprzez zajęcia umiejętności wychowawczych, pokazanie rodzicom alternatywnych i konstruktywnych sposobów rodzinnego spędzania czasu wolnego poprzez wspólne zajęcia. Dostępne są indywidualne konsultacje psychologiczne, pedagogiczne i zajęcia integracyjno - rodzinne.

Projekt jest realizowany w bezpiecznej, pozainstytucjonalnej przestrzeni, nie kojarzącej się z kontrolą instytucji.

Gratulujemy inicjatywy!!!