Trwa realizacja pierwszych projektów grantowych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z projektami jakie realizują nasi Beneficjenci !!!

„Siła w Rodzicach” i „Krok Naprzód”

To dwa projekty Fundacja Pomimo Wszystko finansowane ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014–2020 w ramach wdrażania Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Lokalnej Grupy Działania Miasta Brodnicy.

„Siła w Rodzicach”

Bezpłatne warsztaty motywacyjno-rozwojowe dla rodziców dziecka z chorobą lub niepełnosprawnością. Kompleksowy program spotkań zmierzających do wzrostu efektywności społecznej. Dzięki nim Uczestnicy poznają metody m. in.:

- wzmocnienia własnej pewności siebie,

- radzenia sobie z presją i oczekiwaniami ludzi wokół

- czerpania radości z życia bez względu na okoliczności

„Krok Naprzód”

To bezpłatne warsztaty motywacyjno-rozwojowe dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Rozwiń skrzydła swoich możliwości. Uczestnicy poznają metody wzmocnienia własnej pewności siebie, radzenia sobie z presją i oczekiwaniami ludzi wokół; czerpania radości z życia bez względu na okoliczności

Gratulujemy realizacji!!!